RadaZhora.sk - Rady, prognózy a veštby.

10 OTÁZOK PRE ŽIVOT

“Nakopnite sa”, nájdite nový smer v živote, vyčistite si svoju myseľ, buďte zdravším a pochopte, čo urobiť, aby sa Vám opäť darilo. Urobte si chvíľku pre seba a odpovedzte na týchto desať otázok. Odpovedajte vášnivo, úprimne, hlboko.

Svoje odpovede si zapíšte alebo uložte do mobilu či notebooku. Z času na čas svoje odpovede preskúmajte, pretože ako vieme, život sa neustále mení a sami sa budete diviť, ako sa Vaše názory pretransformujú spoločne s opúšťaním Vašej zóny pohodlia, ktorá Vám bráni žiť svoj život naplno. Nádeje, túžby, želania a ambície by mali byť súčasťou Vášho sna po celý život.


RadaZhora.sk - Rady, prognózy a veštby.
  1. Čo skutočne chcem? (Chcieť a potrebovať neznamenajú to isté. Chcieť je o túžbe, zatiaľ čo potreba je to, čo musíte mať, aby ste prežili.)
  2. Naozaj sa mám zmeniť? (Zmena nemusí byť desivá alebo ohrozujúca, môže znamenať vidieť veci v úplne novom svetle.)
  3. Čo je dobré na tomto všetkom? (Iba od Vás závisí, ako vnímate svoj život. Úprimne hľadajte a nájdite to pozitívne práve v tomto momente! Nenašli ste? Tak znova!)
  4. Som vyrovnaný s tým, čo robím? (Niekedy je proste jednoduchšie ostať vo svojom status quo. Vtedy si uvedomujeme a potvrdzujeme svoju jedinečnosť.)
  5. Urobil som už pre seba dosť? (Je ľahké prehliadať seba, keď pracujete na sebazdokonaľovaní. Otvorte svoje srdce viac tým, na ktorých Vám záleží.)
  6. Som šťastný tam, kde som dnes? (Aké myšlienky víria vo Vašej mysli? Šťastie prichádza v rôznych dávkach. Je spontánne, aj keď sa usmievate alebo aj keď ste svedkom nejakého konfliktu. Ak o šťastí priveľa premýšľate môžete získať pocit, že je to niečo iné, než čo máte!)
  7. Čo je mojou výzvou? (Aká moja charizma? Buďte pre ostatných poznateľní, nie nezabudnuteľní. Úžitok Vám prinesie, ak sa budete vedieť prispôsobiť - dovoľte si hoci hlasný smiech alebo vulgarizmus. Ak stretnete človeka svojich snov, urobte gesto, ktoré zdôrazní Vaše sebavedomie. Žiarte spokojnosťou až vtedy, keď sa tak naozaj cítite.)
  8. Po čom skutočne túžim? (Ako sa Vám darí pri hľadaní vlastných právd? Nechať sa ovplyvňovať okolím a túžbami iných, neprináša vnútorný pokoj a ozajstné vnútorné šťastie.)
  9. Čo ma motivuje? (Motivácia je pohybom smerom k niečomu, na čom záleží len Vám! Možno je to niečo celkom osobné alebo vrodená schopnosť, ktorú potrebujete objaviť. Poznanie môže prísť s odpoveďou na túto otázku.)
  10. Čo ma naozaj obmedzuje? (Vášne vo Vašom živote sú veci, ktoré robíte srdcom. Takže – aké sú to práve teraz? Vnášate ich aktívne do života?)

NECH SÚ VAŠE ODPOVEDE VAŠOU KAŽDODENNOU MEDITÁCIOU!

taraezoterika.sk
Všetky texty sú chránené autorským právom a nesmú sa používať bez povolenia prevádzkovateľa stránky radazhora.sk.